کاربرد کامپیوتر تولیدکننده نرم افزار مالی - اداری

نرم افزار حسابداری برای کافی شاپ

نرم افزار حسابداری برای کافی شاپ

خرید نرم افزار حسابداری برای کافی شاپ

همه ما کم و بیش مشاغل مختلف از جمله کافی شاپ را می شناسیم. همان طور که می دانید کافی شاپ های پر رونق هر روزه تعداد زیادی مشتری دارند که باید به آن ها خدمات رسانی کرده و سفارشات آن ها را آماده کنند. بنابراین لازم است با استفاده از یک نرم افزار حسابداری کامل و جامع به کلیه امور حسابداری و مالی برای مدیریت هر چه بهتر فرایندهای مالی رسیدگی کنند. علاوه بر این، با توجه به این که در کافی شاپ نیاز به تعداد زیادی از تجهیزات و مواد اولیه مختلف است تا بتوان سفارشات مشتریان را انجام داد و آماده کرد. به همین دلیل بدیهی است که مقدار زیادی هزینه برای خرید این تجهیزات و مواد اولیه صرف شود. به همین منظور برای رسیدگی به کلیه این امور و مدیریت کردن موارد مالی و حسابداری از نرم افزار حسابداری برای کافی شاپ استفاده شود. در صورتی که در این حوزه فعالیت می کنید و قصد سر و سامان بخشیدن به امور مالی را دارید، همراه ما باشید تا با ویژگی های این نرم افزار و مزایای استفاده از آن آشنا شوید.

برای خرید نرم افزار خرید و فروش کلیک کنید

نرم افزار حسابداری کافی شاپ چیست؟

نرم افزار حسابداری کافی شاپ یک نرم افزار جامع و کامل برای انجام فرایندها و امور مالی برای انجام و رسیدگی به کلیه موارد مالی است که به صورت نقدی، غیر نقدی یا از طریق چک و سفته و … انجام می شود. در واقع با توجه به این که برای قبول و انجام سفارشات مختلف در کافی شاپ نیاز به خرید تجهیزات مختلف از جمله خرید دستگاه قهوه ساز، فر، ماکرویوو یا توستر، ظروف پذیرایی، انواع لیوان ها و … است؛ همچنین برای انجام سفارشات مشتریان نیز لازم است که مواد اولیه مختلف از جمله بستنی، شیر، کیک، پودر کیک، آرد، قهوه، و … برای سایر دسرها، نوشیدنی ها، پیش غذا، و غذاهای مختلف و … خریداری شود. بنابراین برای این که صاحب یا مدیر کافی شاپ اطلاعات کافی در مورد جریانات و فرایندهای مالی داشته باشد، لازم است که از یک نرم افزار جامع و کاربردی به نام نرم افزار حسابداری برای کافی شاپ استفاده کند. این نرم افزار توسط کارشناسان مجموعه کاربرد کامپیوتر به صورتی طراحی شده که به مدیران کافی شاپ یا کارشناس حسابداری در کافی شاپ امکان استفاده از بخش های مختلف آن به منظور صدور فاکتور، اطلاع از تاریخ و حساب چک ها، پرداختی ها، بدهکاری ها و … را می دهد.

نرم افزار حسابداری برای کافی شاپ

خرید نرم افزار مالی بازرگانی با پشتیبانی رایگان از کاربرد کامپیوتر

امکانات نرم افزار حسابداری برای کافی شاپ چیست؟

به طور کلی طبق توضیحات ذکر شده، نرم افزار حسابداری کافی شاپ به منظور مدیریت آسان و سریع امور مالی طراحی و ارائه می شود. به همین دلیل با توجه به این که این نرم افزار کاملا متناسب با فرایندهای مالی کافی شاپ طراحی شده، استفاده از آن آسان است و نیازی به یادگیری استفاده از آن یا آموزش دیدن نیست. علاوه بر این، این نرم افزار امکانات جامع و کامل دیگری در اختیار شما قرار می دهد که شامل موارد زیر است:

 • نگهداری از اطلاعات مالی که به صورت روزانه، ماهانه و سالیانه در یک بانک اطلاعاتی ذخیره و ثبت می شود.
 • امکان صدور مجدد فاکتورها در صورت لزوم وجود دارد.
 • به صورت منظم می توان سفارشات را در سطوح مختلف و بر اساس مبلغ و تاریخ و … دسته بندی کرد.
 • امکان پیوست کردن اسناد به صورت گروهی وجود دارد.
 • قابلیت پیگیری نمودن کلیه فرایندهای مالی در دوره های مختلف فراهم شده است.

امکانات تخصصی نرم افزار حسابداری کافی شاپ چیست؟

در قسمت بالا در مورد ویژگی ها و امکانات عمومی که معمولا در نرم افزارهای حسابداری با کیفیت قرار داده می شود، این نرم افزار امکانات تخصصی دیگری صرفا برای مدیریت بهتر امور مالی کافی شاپ دارد که شامل موارد زیر است:

مدیریت محصولات و خدمات

با استفاده از نرم افزار حسابداری کافی شاپ می توان محصولات، خدمات، و مواد غذایی مختلفی که ارائه می کنید را به صورت دسته بندی شده و کامل در گروه های مجزا مشخص و تعریف کنید. همچنین امکان تعریف کردن قیمت برای هر دسته از این محصولات و خدمات به صورت مجزا وجود دارد.

مدیریت فروش و مشتریان

با استفاده از نرم افزار حسابداری کافی شاپ و مدیریت فروش و مشتریان می توان به بهترین نحو و با سرعت مطلوب به سفارشات مشتریان رسیدگی کرد. علاوه بر این، با استفاده از این نرم افزار امکان پیگیری سفارش مشتریان، گروه بندی کردن آن ها، ویرایش و ثبت سفارشات، امکان سفارشی ‌سازی و افزودن هزینه ارسال، حق سرویس، مالیات و … وجود دارد.

امکان اتصال به دستگاه کارت خوان

یکی از بهترین ویژگی های نرم افزار حسابداری کافی شاپ، قابلیت ارسال مبلغ فاکتور بر روی دستگاه کارت خوان است. این کار از بروز وارد کردن مبالغ اشتباه برای سفارشات مشتریان جلوگیری می کند. همچنین امکان چاپ رسید دریافت وجه نیز به صورت خودکار بر روی فاکتور مشتری نیز وجود دارد. بنابراین به طور کلی این اقدامات باعث ایجاد نظم به محاسبات حسابداری و اطمینان حاصل کردن از عدم بروز اشتباه، افزایش سرعت فروش و افزایش اعتماد مشتری خواهد شد.

علاوه بر موارد ذکر شده، بهترین امکانات اختصاصی نرم افزار حسابداری کافی شاپ می توان موارد زیر را نام برد:

 • امکان تعریف انواع خوراکی و نوشیدنی‌ بدون محدودیت
 • مدیریت دقیق موجودی انبار و انبارگردانی
 • ارائه انواع گزارش های حسابداری و مالیاتی در صورت لزوم به صورت روزانه هفتگی و ماهانه
 • قابلیت پشتیبان‌ گیری و بازیابی کردن اطلاعات
 • امکان ثبت پیش سفارش، رزرو میز و تخت و بیعانه
 • یاد آوری کردن سررسید بدهی‌ ها و فاکتورهای معوقه از قبل

خرید نرم افزار حسابداری برای کافی شاپ از کاربرد کامپیوتر

تا این قسمت از مقاله در مورد نرم افزارحسابداری برای کافی شاپ، مزایا و امکانات مختلف آن صحبت شد. بنابراین در صورتی که قصد خرید این نرم افزار و استفاده از مزایای مختلف آن را دارید، می توانید از طریق شرکت کاربرد کامپیوتر اقدام به خرید کنید. همچنین در صورتی که سوال یا هر گونه چالشی برای خرید نرم افزار حسابداری برای کافی شاپ را دارید، می توانید سوالات خود را با کارشناسان مجرب کاربرد کامپیوتر مطرح کنید.

نوشته های مرتبط
یک پاسخ بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلد های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *

دانلود

لطفا برای دریافت لینک دانلود اطلاعات خواسته شده را وارد نمایید