کاربرد کامپیوتر تولیدکننده نرم افزار مالی - اداری

نرم افزار حسابداری برای کتاب فروشی

نرم افزار حسابداری برای کتاب فروشی

خرید نرم افزار حسابداری برای کتاب فروشی

کتاب فروشی ها نیز یکی از مشاغل پر طرفدار در سراسر دنیا هستند که امکان مطالعه و خرید کتاب در سراسر دنیا و ایران را برای علاقه مندان فراهم کرده اند. به صورتی که می توانید در هر کجای ایران که هستید، با مراجعه به سایت کتابفروشی یا خرید حضوری می توانید لیستی از بهترین کتاب های روز یا حتی کتاب های قدیمی و کمیاب را خریداری و مطالعه کنید. بنابراین می توان گفت که برای رسیدگی به امور مالی و حسابداری این شغل نیز به منظور ایجاد نظم در امور مالی خرید نرم افزار حسابداری کاملا ضروری و لازم است. خوشبختانه امروزه نرم افزاری تخصصی برای کتابفروشی طراحی و ارائه شده که بر حسب نیاز و کاربرد مورد نظرتان می توانید اقدام به خرید نرم افزار حسابداری برای کتاب فروشی کنید. در صورتی که در این حوزه فعالیت می کنید و قصد خرید نرم افزار حسابداری کتاب فروشی را دارید، همراه ما باشید تا با ویژگی های مختلف این نرم افزار و کاربردهای مختلف آن آشنا شوید.

برای خرید نرم افزار مالی حسابداری کلیک کنید

کاربرد نرم افزار حسابداری برای کتاب فروشی چیست؟

در کتاب فروشی های آنلاین یا حتی حضوری، تعدادی کتاب با ویژگی ها و مشخصات مختلف وجود که کاربران می توانند با مشاهده کرده این اطلاعات با شناخت و آگاهی بیشتر کتاب مورد نظرشان را خریداری کنند. علاوه بر این، در برخی موارد نیاز است که برای ترغیب بیشتر مشتریان به آن ها بن تخفیف اختصاص داد. این امکان از طریق نرم افزار حسابداری کتاب فروشی وجود دارد که بتوانید به بهترین نحو انواع مختلف تخفیفات و بن خریدها و … را تعریف کنید. با این کار مدیریت تعریف کردن خرید کاربران و پرداختی های آن ها به بهترین نحو وجود دارد. علاوه بر این، با خرید نرم افزار حسابداری کتاب فروشی ها از کاربردهای مختلف آن بهره مند خواهید شد. مهم ترین کاربردهای نرم افزار حسابداری برای کتاب فروشی می توان موارد زیر را نام برد:

امکان تعریف بن خرید یا تخفیف

در برخی از ایام سال مانند عید نوروز، روز پدر، روز دانشجو، روز کتابخوانی و … به منظور ترغیب و تشویق بیشتر عموم مردم یا تعدادی از افراد مشخص جامعه می توان به آن ها بن خرید یا تخفیف ارائه کرد. با استفاده از این کار امکان تعریف کردن قیمت مشخص برای کتاب های مختلف بر اساس میزان تخفیفات در نظر گرفته شده وجود دارد. بنابراین با شناخت بیشتری می توان خرید مشتریان را مدیریت کرد و همچنین از علایق و نوع کتاب هایی که خریداری کرده اند اطمینان حاصل نمود.

امکان جذب مشتریان جدید و حفظ مشتریان گذشته

یکی از بهترین کاربردهای نرم افزار حسابداری کتاب فروشی این است که با استفاده از آن می توان در فایل هایی جداگانه نام و نام خانوادگی مشتریان، شماره تماس، زمان آخرین خرید، نوع کتاب، نام کتاب و قیمت کتاب و … را درج کرد. بنابراین برای ایام مختلف سال و به منظور شناخت بیشتر مشتریان می توان از این اطلاعات به بهترین نحو برای بازاریابی استفاده کرد. همچنین زمانی که کاربران از این نوع بازاریابی و نرم افزاری که برای مدیریت اطلاعات آن ها و همچنین شناخت مشتریان استفاده می کنید، تاثیر زیادی در افزایش رضایت آن ها، جذب مشتریان جدید و حفظ مشتریان قبلی دارد. حتی در خریدهای حضوری نیز با اختصاص دادن کد به مشتریان مختلف می توانید در مراجعات بعدی از علایق او اطلاع داشته باشید و سپس کتاب هایی مشابه با کتاب های قبلی را به او معرفی کنید.

مدیریت آسان امور مالی و حسابداری

بدیهی است که عوامل مختلفی در تعیین قیمت کتاب ها تاثیر گذار هستند. از طرفی برخی از کتاب ها که از تاریخ انتشار آن ها مدت زمان زیادی گذشته در مقایسه با قبل طرفداران کمتری دارند. علاوه بر این، برخی از کتاب های قدیمی و پر طرفدار نیز قیمت بیشتری خواهند داشت. بنابراین برای مدیریت بهتر تعیین قیمت و همچنین رسیدگی به امور مالی یکی از مهم ترین اقداماتی که باید در این زمینه انجام داد، استفاده از نرم افزار حسابداری برای کتاب فروشی است. علاوه بر این، همان طور که می دانید برای خرید کتاب های جدید هزینه های مختلفی صرف سفارش، هزینه ارسال و دریافت کتاب می شود. به همین دلیل برای مدیریت هزینه ها لازم و ضروری است که از نرم افزار حسابداری استفاده شود.

نرم افزار حسابداری برای کتاب فروشی

این مطلب را هم بخوانید: نرم افزار حسابداری برای مشاغل خدماتی

امکانات نرم افزار حسابداری کتاب فروشی

یکی از بهترین مزایای خرید و استفاده از نرم افزار حسابداری این است که صرفا مختص این شغل طراحی شده و استفاده از آن بسیار آسان و راحت است. چرا که گزینه ها و امکانات مختلف آن کاملا متناسب با کتاب فروشی طراحی شده است. با خرید نرم افزار حسابداری کتاب فروشی از شرکت کاربرد کامپیوتر از امکانات مختلف زیر بهره مند خواهید شد:

 • امکان ارائه گزارش های ویژه و پیشرفته
 • قابلیت کنترل و نظارت بر موجودی انبار
 • امکان ثبت و کنترل عملیات بانکی مختلف
 • قابلیت تولید و چاپ بارکد و کار با دستگاه بارکد خوان
 • امکان جستجو کردن نام کتاب بر اساس مشخصات مختلف با سرعت بالا
 • دسترسی به اطلاعات مشتریان با امکان جستجوی سریع
 • مطلع شدن از وضعیت مشتریان ثابت
 • امکان تعریف مشخصات مختلف کتاب ها به همراه قیمت
 • قابلیتمحاسبه میزان سود و زیان خالص و ناخالص
 • قابلیت اختصاص دادن بارکد به هر یک از کالاهای موجود در کتاب فروشی
 • قابلیت اتصال مستقیم و ارسال مبلغ فاکتور به دستگاه کارتخوان
 • امکان اعمال کردن تخفیف با درصدهای مشخص

خرید نرم افزار حسابداری برای کتاب فروشی از کاربرد کامپیوتر

یکی از مهم ترین مزایای خرید نرم افزار حسابداری این است که به مشاغل و حسابداران فعال در مشاغل مختلف امکان مدیریت، نظارت و کنترل بر امور مالی و حسابداری را فراهم می کند. اما این تنها مزیت خرید و استفاده از نرم افزاری حسابداری نیست. بلکه استفاده از این نرم افزار امکانات مختلف دیگری را برای خریدار و مدیران فراهم و ایجاد می کند. در این مقاله به بررسی و معرفی یکی از بهترین نرم افزارهای حسابداری به نام نرم افزار حسابداری برای کتاب فروشی پرداخته شد. با مطالعه این مطلب می توانید ابتدا با امکانات مختلف این نرم افزار آشنا شده و سپس اقدام به خرید از طریق شرکت کاربرد کامپیوتر نمایید.

نوشته های مرتبط
یک پاسخ بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلد های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *

دانلود

لطفا برای دریافت لینک دانلود اطلاعات خواسته شده را وارد نمایید