کاربرد کامپیوتر تولیدکننده نرم افزار مالی - اداری

نرم افزار حسابداری برای رستوران ها

نرم افزار حسابداری برای رستوران ها

خرید نرم افزار حسابداری برای رستوران ها

یکی از بهترین اتفاقاتی که در طی دهه اخیر شاهد آن هستیم، طراحی و ارائه انواع نرم افزارهای تخصصی برای مشاغل مختلف است. در واقع با طراحی شدن این نرم افزارهای تخصصی جهت حسابداری مشاغل، رسیدگی و نظارت بر امور مالی بسیار آسان تر و دقیق تر شده است. خوشبختانه امروزه انواع نرم افزار حسابداری برای رستوران ها تیز توسط شرکت کاربرد کامپیوتر طراحی شده که ویژگی ها و قابلیت های ویژه ای را برای افراد فعال در این حوزه کاری فراهم می کند. در ادامه این مطلب به بررسی کامل تر نرم افزار حسابداری برای رستوران ها می پردازیم.

خرید نرم افزار خرید و فروش از وبسایت کاربرد کامپیوتر

نرم افزار حسابداری برای رستوران ها چیست؟

نرم افزار حسابداری برای رستوران ها، نرم افزار و ابزاری بسیار قدرتمند و کاربردی است که از آن برای انجام فرایندهای مالی مربوط به رستوران ها استفاده می شود. این نرم افزار به گونه ای طراحی شده که امکانات و ویژگی های مختلفی را برای این صنف ارائه می کند که با استفاده از آن می توان کلیه فرایندهای مربوط به فاکتورها، سفارش ها و گزارش های مالی را کنترل کرد. علاوه بر این، در پایان دوره های مالی مختلف می توان گزارشات لازم را دریافت کرد تا مدیر یا صاحب رستوران دید و اطلاعات کامل و کافی در مورد فرایندهای مالی داشته باشد. در واقع با استفاده از نرم افزار حسابداری رستوران علاوه بر افزایش سرعت روند ثبت اطلاعات مالی، میزان سود و درآمد خالص نیز افزایش می یابد.

نرم افزار حسابداری برای رستوران

اهمیت استفاده از نرم افزار حسابداری رستوران

یکی از مهم ترین دغدغه های افراد فعال در حوزه رستوران، دسته بندی کردن کالاها و محصولات موجود در انبارهاست. از طرفی با توجه به این که روزانه حجم زیادی از کالاها و مواد غذایی و خوراکی خریداری و طبخ می شود، اطمینان حاصل کردن از حجم و میزان این کالاها، و میزان استفاده از هر کدام از آن ها به صورت روزانه اهمیت زیادی دارد. علاوه بر این، مشتریان کم یا زیادی در طی روز، هفته یا ماه به رستوران مراجعه می کنند و غذایی را سفارش می دهند. بدیهی است که برای تهیه کالا و مواد غذایی، همچنین طبخ غذا و ارائه آن به مشتری، دستمزد کارگران، آشپز و … هزینه های مختلفی باید صرف شود. به همین دلیل یکی از مهم ترین موضوعات که باید افراد فعال در رستوران مد نظر داشته باشند، استفاده از نرم افزارهای تخصصی ویژه رستوران است. بنابراین می توان گفت که به طور کلی رستوران ها با توجه به دلایل زیر لازم است که از نرم افزار حسابداری استفاده کنند.

بهبود عملیات حسابداری روزانه در رستوران

زمانی که بحث ارائه حساب ها و گزارش های مالی مطرح می شود، واضح و شفاف بودن این اطلاعات اهمیت زیادی دارد. به همین دلیل لازم است از نرم افزاری استفاده شود که بتوان با استفاده از آن اطلاعات مالی و حسابداری را به صورت صحیح، واضح و کامل و بدون کوچک ترین خطایی ثبت و سپس از آن گزارش گرفت. با استفاده از نرم افزار حسابداری رستوران به صورت کامل و بدون خطا می توانید از همه تراکنش ها به صورت روزانه به صورت خودکار و واضح مطلع شوید.

ارائه خدمات بهتر به مشتریان

همان طور که می دانید ارائه خدمات با سرعت و دقت بالا تاثیر زیادی در افزایش رضایت مشتریان دارد. بنابراین استفاده از نرم افزار حسابداری رستوران یکی از بهترین روش هایی است که با استفاده از آن می توان عملیات سفارش و پرداخت مشتریان را سریع و دقیق انجام داد. در واقع با استفاده از این نرم افزار به صورت دقیق و سریع می توانید سفارش مشتریان و همچنین فیش پرداختی آن ها را جهت پرداخت صادر کنید. این کار تاثیر زیادی در بهبود و افزایش سرعت عملکرد کارمندان برای ارائه خدمات بهتر به مشتریان و همچنین افزایش رضایت مشتریان دارد.

نظارت کامل بر تراکنش ها

یکی از بهترین ویژگی های نرم افزار حسابداری رستوران این است که مدیر و صاحب رستوران در پایان روز کاری یا هفته می تواند از تمام تراکنش هایی که در طول هفته انجام شده، گزارشات لازم را استخراج و دریافت کند. با این کار میزان تخلفات مالی کارمندان (در صورت وجود) یا سوء استفاده آن ها تا حد قابل توجهی کاهش می یابد. همچنین در صورت لزوم می توانید سطح دسترسی کارمندان برای درج و ثبت یا استخراج گزارشات و تراکنش های مالی را در صورت لزوم می توانید محدود کنید.

امکان استفاده با دستگاه های مختلف

در گذشته از نرم افزارهای حسابداری صرفا با استفاده از سیستم های شخصی یا لپ تاپ می توان استفاده کرد. اما با استفاده از نرم افزار حسابداری رستوران با استفاده از تبلت یا تلفن همراه هم می توان تراکنش های مالی، سفارشات و … را کنترل و بررسی کرد.

بهبود مدیریت رستوران

یکی از مهم ترین چالش هایی که مدیران رستوران ها دارند، عدم دسترسی و نظارت کامل بر تمام فرایندها و اقداماتی است که در رستوران انجام می شود. اما نرم افزار حسابداری رستوران شرکت کاربرد کامپیوتر به صورتی است که  سایر ماژول‌های حیاتی مثل نرم افزار CRM ، حسابداری، موجودی، خرید و سیستم نقطه فروش ادغام کرد.

مجهز شدن به سرورهای ابری (cloud server)

داده ها و اطلاعات مالی که روزانه در رستوران ها یا کافی شاپ ها ثبت و استخراج می شود، برای بررسی و نظارت کردن بر وضعیت و عملکرد کارکنان و وضعیت رستوران اهمیت زیادی دارد. بنابراین زیر نظر داشتن و حتی بایگانی کردن این اطلاعات مالی اهمیت زیادی برای رستوران ها دارد که می توانند با بررسی کردن آن ها از وضعیت مالی رستوران و تراکنش های قبلی هم مطلع شوند. بنابراین برای این که مدیر رستوران بتواند به کلیه سوابق مالی و سایر اطلاعات دیگر حسابداری رستوران دسترسی داشته باشد، نرم افزارهای جدید به سرورهای ابری (cloud server) مجهز می شوند تا در هر زمان و مکان بتوان از راه دور هم این اطلاعات را بررسی و مشاهده کرد.

برای خرید نرم افزار انبارداری از وبسایت کاربرد کامپیوتر کلیک کنید

امکانات نرم افزار حسابداری برای رستوران ها

همان طور که در پاراگراف بالا هم ذکر شد، نرم افزار حسابداری برای رستوران ها امروزه به گونه ای طراحی شده که کاملا با نیازهای جدید رستوران ها و فرایندهای مختلف آن مطابقت دارد. بنابراین با خرید نرم افزار حسابداری برای رستوران ها به امکانات مختلف زیر دسترسی خواهید داشت:

  • قابلیت ذخیره اسناد به صورت الگو برای صدور مجدد در صورت لزوم
  • امکان ذخیره ردیف به ردیف اسناد برای جلوگیری از صدور سند در صورت قطع برق یا بروز شرایط دیگر
  • امکان تعریف اسناد و زیر مجموعه های دیگر
  • امکان تعریف حساب های جداگانه برای چندین شرکت یا سایر شرکای دیگر و تامین کنندگان
  • قابلیت مرور کردن حساب ها از سطح کل تا اسناد حسابداری با جزئیات کامل

بهترین نرم افزار حسابداری برای رستوران ها

همان طور که در پاراگراف های بالاتر نیز ذکر شد، رستوران ها یکی از مشاغل پر مشغله ای هستند که روزانه تعداد زیادی تراکنش انجام می دهند. به همین دلیل استفاده از یک نرم افزار تخصصی به منظور کنترل، ثبت و استخراج گزارش ها به صورت روزانه، هفتگی و ماهانه برای آن اهمیت زیادی دارد. در این مقاله به معرفی نرم افزار حسابداری برای رستوران ها، امکانات و مزایای مختلف آن صحبت شد. شرکت کاربرد کامپیوتر به منظور افزایش رضایت مشتریان عزیز فعال در حوزه رستوران نرم افزاری تخصصی برای بهبود انجام فرایندهای مالی و ثبت تراکنش های مالی طراحی و ارائه کرده است که با خرید آن می توانید با عملکرد سریع و ویژه ای به انجام تراکنش های مالی خود بپردازید.

نوشته های مرتبط
یک پاسخ بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلد های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *

دانلود

لطفا برای دریافت لینک دانلود اطلاعات خواسته شده را وارد نمایید