کاربرد کامپیوتر تولیدکننده نرم افزار مالی - اداری

نرم افزار حسابداری برای بیمارستان

نرم افزار حسابداری برای بیمارستان

خرید نرم افزار حسابداری برای بیمارستان ها

یکی از پیچیده ترین و کاربردی ترین دانش هایی که امروزه در مشاغل و کسب و کارهای مختلف کاربرد دارد، حسابداری است. رسیدگی به امورحسابداری در مورد همه مشاغل از جمله برای بیمارستان ها، کلینیک های درمانی و سایر مشاغل و کسب و کارهای دیگر از اهمیت زیادی برخوردار است. رسیدگی به امور حسابداری و مالی مربوط به کارمندان، حسابداران، حسابرسان و مدیران بخش امور مالی و … همه توسط بخش حسابداری انجام می شود. در واقع با توجه به این که در بیمارستان ها و سایر مراکز درمانی پرسنل و کارمندان مختلفی به صورت شیفتی و در شیفت های مختلف مشغول به کار هستند، پرداخت حقوق و دستمزد آن ها، محاسبه اضافه کاری، حق ماموریت و … اهمیت زیادی دارد. به همین منظور یکی از مهم ترین اقداماتی که باید در این زمینه و برای رسیدگی به امور حسابداری و مالی باید انجام شود، استفاده از نرم افزار حسابداری مختص بیمارستان است. خوشبختانه امروزه انواع نرم افزارهای حسابداری تخصصی برای استفاده در مشاغل تخصصی از جمله برای رسیدگی به امور حسابداری وجود دارد. همراه ما باشید تا با ویژگی های مختلف نرم افزار حسابداری برای بیمارستان ها و کلینیک های درمانی آشنا شوید.

خرید نرم افزار خرید و فروش بازرگانی با پشتیبانی رایگان از کاربرد کامپیوتر

نرم افزار حسابداری بیمارستان چیست؟

کلیه مشاغل و کسب و کارهایی که در حوزه های مختلف فعالیت می کنند، به منظور بهبود روند مدیریت و کنترل امور مالی باید از نرم افزار حسابداری استفاده کنند. این موضوع در مورد حسابداری بیمارستان نیز صدق می کند. بنابراین تعریف بهتر نرم افزار حسابداری بیمارستان می توان گفت نرم افزار حسابداری بیمارستان نرم افزاری است که می توان با استفاده از آن به بهترین نحو به امور مدیریت درآمد، دارایی ‌ها، اموال، هزینه و اسناد رویدادهای مالی رسیدگی کرد. در واقع با استفاده از نرم افزار حسابداری بیمارستان می توان به بهترین نحو از اطلاعات و فرایندهای مالی که در بیمارستان ها انجام می شود، مطلع شد. در واقع نرم افزار حسابداری بیمارستان به صورتی طراحی و تولید شده که با استفاده از آن می توان اقدام به محاسبه درآمدها، محاسبه هزینه ها، تجزیه و تحلیل، طبقه ‌بندی و ارائه گزارش از هزینه‌ ها، ثبت و صدور اسناد رویدادهای مالی در بیمارستان، گردآوری، ثبت و محاسبه اسناد و تراکنش‌ های مالی در بخش‌ های مختلف بیمارستان مانند: کلینیک، داروخانه، اورژانس و رادیولوژی و محاسبه حقوق و دستمزد پرسنل بیمارستان و … کرد.

نرم افزار حسابداری برای بیمارستان

خرید نرم افزار مالی بازرگانی از وبسایت کاربرد کامپیوتر

امکانات نرم افزار حسابداری بیمارستان

یکی از بهترین ویژگی نرم افزارهای تخصصی که برای مشاغل خاص طراحی می شود، این است که امکاناتی تخصصی و منحصر به فرد و مختص همان شغل را در اختیار مدیران مالی و سایر افراد ذی نفع قرار می دهد. این ویژگی در مورد نرم افزار حسابداری بیمارستان نیز صدق می کند. از جمله مهم ترین امکانات نرم افزار حسابداری برای بیمارستان می توان موارد زیر را نام برد:

 • مجهز شدن به سیستم ترخیص

با استفاده از سیستم نرم افزاری حسابداری بیمارستان، می توان کلیه هزینه ‌های خدمات درمانی بیماران، شیوه‌ های پرداخت، قراردادهای بیمه، محاسبه نهایی برای ترخیص بیمار و … را مدیریت و کنترل کرد.

 • امکان مدیریت هزینه ها

با توجه به این که به صورت روزانه در بیمارستان ها حجم زیادی از وسایل و تجهیزات مختلف مورد استفاده قرار می گیرد، و لازم است که مجددا این تجهیزات خریداری شوند، بنابراین مدیریت هزینه ها از اهمیت زیادی برخوردار است. با استفاده از نرم افزار حسابداری بیمارستان، می توان به بهترین نحو، به امور درخواست خرید کالا و تجهیزات، رسیدگی به اسناد، ارسال اسناد به بخش اعتبارات یا صدور سند، ثبت اسناد، مشاوره ‌های مالیاتی، طبقه‌ بندی کردن هزینه ‌ها و درآمدها و … رسیدگی کرد.

علاوه بر این، نرم افزار حسابداری بیمارستان به صورتی طراحی شده که امکانات و گزینه های مختلفی را در اختیار مدیران مالی و سایر کارمندان بخش حسابداری قرار می دهد که مهم ترین امکانات به شرح زیر است:

 • امکان درج مشخصات و اسامی مشخصات
 • امکان ثبت عملیات مالی درآمدها و هزینه ها
 • امکان ارائه انواع گزارشات مالی نظیر صورتحساب سود و زیان
 • امکان ایجاد پرونده الکترونیکی بیماران به تفکیک پزشکان

مزایای استفاده از نرم افزار حسابداری بیمارستان

طراحی اختصاصی و منحصر به فرد نرم افزار حسابداری بیمارستان به صورتی است که مزایا و امکانات مختلفی را در امور مالی و بخش حسابداری فراهم می کند. از جمله مهم ترین مزایای استفاده از نرم افزار حسابداری بیمارستان می توان موارد زیر را نام برد:

 • امکان دسترسی به داده های مالی واحدهای متنوع در بیمارستان از جمله بخش صندوق، حقوق، دستمزد به شیوه کامل، دقیق و درست.
 • جلوگیری از بروز خطاهای مالی و انسانی که به صورت غیر عمد یا سهوا انجام می شود.
 • امکان ارزیابی کردن دقیق و صحیح بهای تمام شده
 • به روز بودن اطلاعات مالی و امکان گزارش گیری کردن

خدمات نرم افزار حسابداری برای بیمارستان چیست؟

با خرید نرم افزار حسابداری برای بیمارستان می توانید از خدمات متنوع و مختلف این نرم افزار در بخش حسابداری و امور مالی به بهترین نحو برخوردار شوید. از جمله مهم ترین خدمات نرم افزار حسابداری می توان موارد زیر را نام برد:

 • قابلیت صدور صورت حساب فرد بیمار در اولین فرصت به وسیله اخذ شماره پرونده
 • دریافت گزارش های مالی صحیح از هزینه های پرداخت شده توسط بیمار
 • امکان صدور چک‌ های مرتبط با کارکنان، پزشکان، شرکت‌ های طرف قرارداد
 • امکان کنترل تایید چک‌ ها توسط مدیر امور مالی و رییس بیمارستان
 • قابلیت ثبت تمامی اموال بیمارستان از تجهیزات پزشکی و غیر پزشکی
 • امکان تنظیم و ارائه گزارش ‌های مالی به مدیریت امور مالی بیمارستان

خرید نرم افزار حسابداری بیمارستان از کاربرد کامپیوتر

تا این قسمت از مقاله در مورد اهمیت استفاده از نرم افزار حسابداری بیمارستان، امکانات و مزایای مختلف آن صحبت شد. در واقع به طور کلی هدف از استفاده از نرم افزار حسابداری بیمارستان رسیدگی به امور مالی، ثبت هزینه ها، تعیین و محاسبه درآمد، حقوق و دستمزد، هزینه های مربوط به خرید تجهیزات و … است. نرم افزار حسابداری بیمارستان که توسط مجموعه کاربرد کامپیوتر طراحی شده امکانات و خدمات مختلفی به بیمارستان ها و مراکز درمانی ارائه می کند. بنابراین در صورتی که قصد خرید نرم افزار حسابداری بیمارستان را دارید، می توانید از طریق کاربرد کامپیوتر قدام به خرید نمایید.

نوشته های مرتبط
یک پاسخ بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلد های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *

دانلود

لطفا برای دریافت لینک دانلود اطلاعات خواسته شده را وارد نمایید