کاربرد کامپیوتر تولیدکننده نرم افزار مالی - اداری

نرم افزار حسابداری برای پزشکان

نرم افزار حسابداری برای پزشکان

خرید نرم افزار حسابداری برای پزشکان

همه ما در طول شبانه روز هزینه های زیادی را برای خرید مایحتاج، تجهیزات و لوازم مختلف صرف و پرداخت می کنیم. در عوض در صورتی که کارمند یا در یک صنف مشغول به کار باشید، مبلغی را بابت خدماتی که ارائه می کنید، دریافت می کنید. اما نکته مهمی که در این زمینه وجود دارد این است که باید با استفاده از یک برنامه ریزی برای مدیریت کردن امور مالی خود داشته باشید. این موضوع در مورد همه مشاغل از جمله پزشکان نیز صدق می کند. چرا که برای راه اندازی یا مشغول به کار شدن لازم است هزینه های لازم و ضروری مختلفی را خریداری کنند. یکی از مهم ترین مشاغلی که به منظور برنامه ریزی های آتی و همچنین رسیدگی به امور مالی باید از نرم افزارهای حسابداری استفاده کنند، پزشکان هستند. خوشبختانه برای انجام امور مالی پزشکان نیز یک نرم افزار تخصصی و کاربردی به نام نرم افزار حسابداری پزشکان وجود دارد که می توانید از آن برای مدیریت، نظارت و بررسی کردن امور و فرایندهای مالی استفاده کنید. همراه ما باشید تا به طور کلی با امکانات، ویژگی ها و مزایای مختلف استفاده از نرم افزار حسابداری برای پزشکان آشنا شوید.

برای خرید نرم افزار انبارداری کلیک کنید

نرم افزار حسابداری پزشکان چیست؟

نرم افزار حسابداری پزشکان یک نرم افزار کاملا تخصصی و کاربردی برای مدیریت، نظارت و کنترل امور مالی و حسابداری مربوط به یک پزشک است که از آن می تواند به صورت حرفه ای برای درج و ثبت اطلاعات مالی مربوط به هزینه های دریافتنی و پرداختنی استفاده کند. برای مثال تصور کنید زمانی که یک پزشک قصد راه اندازی کردن یک مطب یا کلینیک شخصی و تخصصی را داشته باشد، هزینه های زیادی را صرف خرید وسایل، تجهیزات کاربردی مانند میز، صندلی بیمار، صندلی بیمار، تخت معاینه بیمار، مانیتور، کامپیوتر یا لپ تاپ برای سیستم نوبت دهی، لامپ، لوستر و … می کند. همچنین در مقابل خدماتی که به بیماران ارائه می کند نیز مبلغی را دریافت می کند. اما نکته مهمی که در این میان وجود دارد این است که باید با استفاده از نرم افزار حسابداری پزشکان هزینه ها و حساب های دریافتنی و پرداختنی را به گونه ای مدیریت کند که هزینه های صرف شده جبران شود. علاوه بر این، پس از گذشت چندین ماه مبالغ و حساب های دریافتنی از هزینه های پرداختنی بیشتر باشد تا میزان سود باقی مانده افزایش یابد.

نرم افزار حسابداری برای پزشکان

امکانات نرم افزار حسابداری برای پزشکان چیست؟

شرکت کاربرد کامپیوتر به منظور مدیریت آسان امور مالی و حسابداری برای مشاغل مختلف، اقدام به طراحی نرم افزارهای تخصصی جهت استفاده آسان آن ها می کند. به همین منظور افراد فعال در مشاغل مختلف می توانند بر حسب نیاز خود و به منظور مدیریت راحت و آسان تر امور مالی از آن استفاده کنند. یکی از بهترین نرم افزارهای طراحی شده توسط کارشناسان مجرب تیم کاربرد کامپیوتر، نرم افزار حسابداری برای پزشکان است. این نرم افزار نیز کاملا متناسب با نیازها و امور مالی پزشکان طراحی شده و پزشکان برای رسیدگی به امور مالی و مدیریت هر چه بهتر فرایندهای حسابداری و مالی می توانند از آن استفاده کنند. علاوه بر امکان مدیریت امور مالی، این نرم افزار امکانات دیگری نیز دارد که شامل موارد زیر است:

  • قابلیت ثبت کردن مشخصات بیماران، تاریخ مراجعه، اقلام دارویی و ایجاد و تشکیل پرونده پزشکی برای آن ها با کدهای مشخص
  • قابلیت ثبت نرخ ویزیت به صورت پیش فرض
  • امکان ثبت هزینه های مربوط به هزینه های مختلف برای پزشکان متخصص (شامل هزینه آندوسکوپی، هزینه کولونسکوپی، هزینه معاینه، هزینه اپتومتریست، هزینه تعویض گچ، هزینه باز کردن گچ و …)
  • امکان تعیین و تعریف کردن نوع بیمه های مختلف و دسته بندی کردن مراجعین و بیماران مختلف
  • قابلیت ثبت اطلاعات مربوط به عملیات های مالی و هزینه ها
  • امکان ارائه گزارش گیری ها در بازه های زمانی مختلف از جمله صورت حساب زیان و سود مالی، حساب های پرداختنی و دریافتنی و …
  • قابلیت تعریف سطح دسترسی برای کاربران مختلف بر حسب نیاز یا نوع استفاده

این مطلب را هم بخوانید: نرم افزار حسابداری برای فروشگاه ها

مزایای استفاده از نرم افزار حسابداری پزشکان

زمانی که فرد در مورد فرایندهای مالی و حساب های دریافتنی، حساب های پرداختنی، حساب سود و زیان و … اطلاعات کامل و جامعی داشته باشد، امکان بررسی کردن و رسیدگی به کلیه هزینه هایی نهایی آسان تر خواهد بود. علاوه بر این، با استفاده از نرم افزار حسابداری پزشکان این  امکان فراهم شده که اطلاعات و آمار و ارقام های مالی را به صورت مشخص در دسته بندی های از پیش تعریف شده ثبت و درج کند. بنابراین می توان گفت مهم ترین مزیت استفاده از نرم افزار حسابداری پزشکان این است که باعث ایجاد نظم در امور مالی و به صورت مسنجم به همه داده ها و آمار مالی دسترسی خواهد داشت. علاوه بر این، یکی از مهم ترین مزایای آن این است که با شناخت و آگاهی بیشتر می توانید یک دید کامل و جامع خواهید داشت. بنابراین می توانید با آگاهی بیشتر برای آینده مالی، اضافه کردن یا خرید تجهیزات جدید، و ارائه خدمات متنوع تر و بیشتر برنامه ریزی کنید.

خرید نرم افزار حسابداری پزشکان از شرکت کاربرد کامپیوتر

در این مقاله به بررسی و معرفی یکی از بهترین نرم افزارهای حسابداری طراحی شده توسط تیم کاربرد کامپیوتر به نام نرم افزار حسابداری برای پزشکان پرداخته شد. این نرم افزار تخصصی به منظور استفاده آسان و مدیریت بهتر امور مالی پزشکان طراحی شده است. با مطالعه این مطلب می توانید با ویژگی ها، مزایا و امکانات مختلف این نرم افزار آشنا شوید. سپس در صورت نیاز داشتن جهت خرید نیز می توانید از طریق شرکت کاربرد کامپیوتر اقدام کنید.

نوشته های مرتبط
یک پاسخ بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلد های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *

دانلود

لطفا برای دریافت لینک دانلود اطلاعات خواسته شده را وارد نمایید