کاربرد کامپیوتر تولیدکننده نرم افزار مالی - اداری

نرم افزار حسابداری برای مشاوران

نرم افزار حسابداری برای مشاوران

خرید نرم افزار حسابداری برای مشاوران

یکی از مهم ترین دغدغه همه اصناف یا افرادی که به صورت تخصصی در یک حوزه فعالیت می کنند، امکان مدیریت و نظارت آسان و سریع بر امور مالی است. چرا که همه ما می دانیم مطلع بودن از جریانات مالی و کلیه اقداماتی که در امور مالی و حسابداری یک کسب و کار انجام می شود، تاثیر زیادی در بهبود روند اقدامات آتی یک کسب و کار دارد. به همین منظور یکی از بهترین پیشنهادات و توصیه های مهم برای کسب و کارها و اصناف مختلف، استفاده از نرم افزار حسابداری است. این موضوع در مورد همه اصناف و از جمله مشاوران و مراکز مشاوره صدق می کند. شرکت کاربرد کامپیوتر به منظور استفاده آسان از نرم افزارهای حسابداری، انواع نرم افزارهای حسابداری را ویژه مشاغل مختلف طراحی و ارائه می کند. بنابراین در هر صنفی که فعالیت می کنید، می توانید از همان نرم افزار حسابداری استفاده کنید. در این مقاله نیز قصد معرفی نرم افزار حسابداری برای مشاوران را داریم. همراه ما باشید تا با ویژگی ها، مشخصات و کلیه مزایای مهم استفاده از این نرم افزار آشنا شوید.

خرید نرم افزار خزانه داری دریافت و پرداخت از وبسایت کاربرد کامپیوتر

امکانات اختصاصی نرم افزار حسابداری مشاوران

همان طور که می دانید در مراکز مشاوره خدمات گسترده و بسیار متنوعی ارائه می شود. به همین دلیل لازم است که از افراد متخصص و کارشناس در همان زمینه دعوت به همکاری شود. علاوه بر این، حتی در صورتی که به صورت تک نفره اقدام به ارائه مشاوره به افراد مختلف می کنید، می توانید با استفاده از نرم افزار حسابداری، به امور مالی و حسابداری خود در این زمینه به بهترین نحو رسیدگی کنید. شرکت کاربرد کامپیوتر به منظور انجام و رسیدگی به امور مالی مشاوران، نرم افزار حسابداری مشاوران را کاملا به صورت اختصاصی بر اساس نیاز این افراد طراحی و ارائه کرده است. به همین دلیل با خرید نرم افزار حسابداری مشاوران می توانید از امکانات تخصصی و ویژه زیر بهره مند شوید:

 • امکان تعریف انواع خدمات به صورت دسته بندی شده و مشخص
 • امکان ثبت اطلاعات مربوط به هر مراجعه کننده با ذکر نام و نام خانوادگی، اطلاعات تماس، زمان مراجعه، و نوع مشکل و …
 • امکان جستجوی سریع مراجعین بر اساس کد یا زمان حضور آن ها
 • قابلیت تعریف کردن هزینه خدمات مختلف به صورت جداگانه
 • امکان تعریف و ارائه تخفیف در دوره های مختلف به مراجعین قبلی
 • قابلیت کنترل کردن امور مالی بر اساس هزینه ها و قیمت خدمات یا دوره های مختلف
 • امکان تهیه کردن گزارش از کلیه اطلاعات مالی با ارقام و اعداد مشخص
 • امکان تهیه گزارش از لیست پرداختی های هر مراجعه کننده به همراه جزئیات خدمات دریافت شده

نرم افزار حسابداری برای مشاوران

این مطلب را هم بخوانید: نرم افزار حسابداری برای تجهیزات پزشکی

امکانات عمومی نرم افزار حسابداری برای مشاوران

با توجه به این که فعالیت در حوزه مشاوره یک نوع حوزه کاری تخصصی محسوب می شود، استفاده از امکانات تخصصی و بهره مند شدن از آن به منظور سهولت در انجام امور حسابداری اهمیت زیادی دارد. اما در این میان در نرم افزار حسابداری مشاوران امکانات عمومی مختلفی نیز وجود دارد. از جمله مهم ترین امکانات این نرم افزار می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • امکان معرفی و تعریف کردن سالی مالی (دوره مالی) به صورت نا محدود
 • امکان معرفی کردن دوره های عمومی برگزار شده توسط مشاور
 • امکان معرفی کردن هزینه ها و درآمدها
 • دارای قابلیت معرفی کردن حساب های دریافتنی و پرداختنی
 • امکان ثبت هزینه های دریافت شده از مراجعه کنندگان
 • امکان چاپ چک های دریافتی
 • تهیه گزارش حساب و گردش ریز حساب مراجعین
 • تعریف هزینه های پرداخت شده اولیه
 • تعریف و ثبت هزینه های جاری

مزایای خرید نرم افزار حسابداری مشاوران

به کمک این نرم افزار به دلیل مجهز شدن به امکانات تخصصی و عمومی مختلف امکان مدیریت، کنترل و نظارت بر امور مالی بسیار آسان و سریع تر خواهد بود. علاوه بر این، با توجه به این که امکان گزارش گیری کردن از اطلاعات ثبت شده در نرم افزار وجود دارد، می توانید یک نگاه کلی از عملکرد مالی خود در طی دوره های مالی مختلف یا ماه های اخیر داشته باشید. به همین دلیل در صورتی که هر گونه مشکل یا خطایی به صورت سهوا یا عمدا توسط شما یا کارشناس حسابداری شما رخ داده باشد، امکان پیگیری آن و جلوگیری از ضرر و زیان های مالی آتی وجود دارد. علاوه بر این از طریق به دست آوردن شناخت و آگاهی بیشتر امکان انجام برنامه ریزی های مالی، مدیریت هزینه ها برای دوره های بعدی به بهترین نحو وجود دارد.

خرید نرم افزار حسابداری برای مشاوران از شرکت کاربرد کامپیوتر

تا این قسمت از مقاله به معرفی یکی از بهترین نرم افزارهای کاربردی به نام نرم افزار حسابداری مشاوران که توسط کارشناسان مجرب کاربرد کامپیوتر طراحی شده پرداختیم. با مطالعه این مقاله با ویژگی ها، مشخصات و مزایای استفاده از این نرم افزار آشنا خواهید شد. همچنین برای خرید نرم افزار حسابداری برای مشاوران و بهره مند شدن از مزایا و امکانات تخصصی و عمومی آن می توانید از طریق شرکت کاربرد کامپیوتر اقدام به خرید کنید. در صورتی که نیاز به دریافت مشاروه نیز دارید، می توانید سوالات خود را با کارشناسان و مشاوران تیم کاربرد کامپیوتر مطرح کنید.

نوشته های مرتبط
یک پاسخ بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلد های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *

دانلود

لطفا برای دریافت لینک دانلود اطلاعات خواسته شده را وارد نمایید