کاربرد کامپیوتر تولیدکننده نرم افزار مالی - اداری

نرم افزار حسابداری برای مشاغل خدماتی

نرم افزار حسابداری برای مشاغل خدماتی

خرید نرم افزار حسابداری برای مشاغل خدماتی

لزوم استفاده از نرم افزارهای حسابداری و کنترل وضعیت گردش و صورت حساب های مالی بر هیچ کس پوشیده است. در واقع همان طور که می دانید همه مشاغل به نوعی با پول و وجوه نقد و غیر نقد در طول روند کاری خود سر و کار دارند. به همین منظور استفاده از نرم افزارهای تخصصی که قابلیت بررسی، نظارت، درج و ثبت اطلاعات مالی را داشته باشد، لازم و ضروری است. این موضوع در مورد همه مشاغل و از جمله مشاغل خدماتی نیز صدق می کند. در صورتی که شما نیز در حوزه ارائه خدمات فعالیت می کنید و به بهبود وضعیت مالی کسب و کارتان اهمیت می دهید، همراه ما باشید تا با کلیه نکات مهم پیرامون   خرید نرم افزار حسابداری برای مشاغل خدماتی آشنا شوید.

خرید نرم افزار مالی حسابداری از وبسایت کاربرد کامپیوتر

نرم افزار حسابداری شرکت خدماتی چیست ؟

به شرکت هایی که حوزه فعالیت آن ها ارائه کردن خدمات مختلف است، شرکت های خدماتی می گویند. مدیران و کلیه ذی نفعان فعال در حوزه خدماتی برای تعیین اهداف و تدوین استراتژی و برنامه ریزی های لازم، باید از نرم افزارهای تخصصی و مختص شرکت خدماتی استفاده کنند. چرا که نرم افزارهای حسابداری خدماتی قابلیت ارائه کردن  گزارشات جامع و کاملی مالی را برای هیئت مدیره فراهم می کند. در واقع استفاده از نرم افزار حسابداری برای مشاغل خدماتی باعث بهبود و تسهیل انجام فرایندهای مالی سازمان، دریافت اطلاعات صحیح و دقیق فرایند مالی، و کاهش خطاهای انسانی می شود.

انواع شرکت های خدماتی

همه ما روزانه ممکن است با مشاغل زیادی که به نوعی خدمات ارائه می کنند، سر و کار داشته باشیم، اما به طور کلی تعریف و شناخت کافی در مورد خدماتی که ارائه می کنند یا کاری که انجام می دهند؛ نداشته باشیم. برای مثال شرکت های مختلفی نظیر شرکت ‌های حمل و نقل، شرکت های ارائه کننده خدمات نظافتی، خدمات حسابداری، شرکت ‌های مهندسی و معماری، شرکت های ارائه دهنده خدمات کامپیوتری، وکلا، مشاوران و … همگی جز انواع شرکت های خدماتی محسوب می شوند که لازم است به صورت ماهانه یا حتی هفتگی صورت حساب های مالی خود را در نرم افزار حسابداری مشاغل خدماتی ثبت و درج کنند. به طورکلی شرکت های خدماتی به انواع مختلفی تقسیم می شوند که اسامی آن ها به شرح زیر است:

 • شرکت های خدمات عمومی
 • شرکت خدمات تعاونی
 • شرکت خدمات تامین نیروی انسانی
 • شرکت خدماتی تامین سلامت و بهداشت و درمان

نرم افزار حسابداری برای مشاغل خدماتی

برای خرید نرم افزار مالی بازرگانی کلیک کنید

حسابداری شرکت خدماتی چیست ؟

یکی از مهم ترین مباحثی که زمان مطرح شدن مبحث نرم افزار حسابداری شرکت خدماتی مطرح می شود، در مورد تعویق حسابداری شرکت خدماتی است. به طور کلی منظور از حسابداری شرکت خدماتی به مجموعه از فعالیت های مالی گفته می شود که در یک دوره مشخص تمام داده ها و اطلاعات مالی را سازمان ها و شرکت هایی که خدمات ارائه می کنند، را ثبت و درج می کند. در واقع در حسابداری شرکت خدماتی موارد مهم زیر از طریق استفاده از نرم افزار حسابداری مشاغل خدماتی پیگیری می شود:

 • طبقه بندی تمام اطلاعات و رویدادهای مالی
 • ارائه گزارشات و صورتحساب های مالی با سرعت بالا با توجه به فعالیت‌های خدماتی صورت گرفته در شرکت خدماتی
 • ارائه اطلاعات مالی در صورت خریدهای انجام شده برای سازمان
 • بررسی و ثبت ترازنامه
 • ثبت اطلاعات مالی در ستون های بدهکار و بستانکار

صورت های مالی مهم در نرم افزار حسابداری مشاغل خدماتی چیست ؟

یکی از مهم ترین فرایندهایی که با استفاده از نرم افزار حسابداری مشاغل خدماتی می توان انجام داد، تهیه و تنظیم کردن صورتحساب های مالی یا صورت مالی است. چرا که همه کسب و کارها از جمله مشاغل خدماتی لازم است که برای تصمیم گیری بهتر اطلاعات کامل و جامعی در مورد روند کاری خود در طول دوره ها و بازه های زمانی مختلف داشته باشند. بنابراین دسترسی و نظارت بر این امر صرفا با استفاده از تهیه و تنظیم صورت های مالی امکان پذیر است. زمان تهیه کردن صورتحساب های مالی برای مشاغل خدماتی، اطلاعات مالی سازمان شامل شرایط دارایی ها و بدهی های آن شرکت ثبت و درج می شود. با تهیه کردن این صورتحساب ها مدیران ارشد و کلیه مدیران ذی نفع می توانند با دید بازتر و بر اساس اطلاعات مالی دقیق و شفاف، قدرت تصمیم گیری بهتری داشته باشند. به همین دلیل خرید نرم افزار حسابداری برای مشاغل خدماتی جهت تهیه و تنظیم ترازنامه حسابداری، صورت حساب های جریان نقدی، تهیه و تنظیم صورت سود و زیان، در یک دوره مالی معین بسیار ضروری و لازم است. در واقع می توان گفت که با استفاده از نرم افزار حسابداری مشاغل خدماتی، مدیران می توانند به اطلاعات یکپارچه و کاملی برای برنامه ریزی های کار آمد و بر حسب وضعیت مالی شرکت دسترسی داشته باشند. بنابراین می توان گفت که تهیه کردن و خرید نرم افزار حسابداری مشاغل خدماتی برای کلیه شرکت های خدماتی که فعالیت اصلی آن ها ارائه کردن خدمات به مشتریان است و در ازای آن از مشتریان پول و دستمزد دریافت می کنند، مناسب است و پیشنهاد می شود.

مزایای خرید نرم افزار حسابداری برای مشاغل خدماتی چیست ؟

تا این قسمت از مقاله با اهمیت استفاده و خرید نرم افزار حسابداری مشاغل خدماتی و اطلاعات مالی جامعی که در اختیار شما قرار می دهد، آشنا شدید. اما سوال مهمی که در این جا مطرح می شود این است که استفاده از این نرم افزار تخصصی برای مشاغل خدماتی چه مزایایی به همراه دارد؟ نرم افزار حسابداری توسط شرکت کاربرد کامپیوتر به صورت طراحی شده که با استفاده از رابط کاربری ساده آن، می توانید در مدت زمان سریعی و با روشی آسان و ساده، اطلاعات مالی را در آن درج و ثبت کنید. علاوه بر این، با درج این اطلاعات مالی اطلاعات کاملی در مورد جریان ورود و خروج نقدینگی، و بررسی و نظارت بر عملیات های مرتبط با چک های دریافتی و پرداختی به دست خواهید آورد.یکی از مهم ترین مزایای دیگر خرید نرم افزار حسابداری مشاغل خدماتی این است که می توانید به اطلاعات مالی منسجم و یکپارچه ای از طریق دریافت گزارش های مربوط به فروش خدمات در دسترس داشته باشید. علاوه بر این، با استفاده از این نرم افزارهای تخصصی نه تنها در زمان و هزینه های جانبی دیگر صرفه جویی خواهد شد، بلکه تاثیر زیادی در بازدهی و بهبود رشد کسب و کار نیز دارد.

خرید نرم افزار حسابداری برای مشاغل خدماتی چه راهکارهایی ارائه می کند ؟

به طور کلی همه مشاغلی که راه اندازی شده و شروع به کار می کنند، به دنبال راه کارهایی به منظور بهبود وضعیت مالی و پیشرفت خود هستند. علاوه بر این، بسیاری از مشاغل برای ادامه دادن به فعالیت های خود لازم است که در طی دوره فعالیت خود راه کارهایی هوشمندانه جهت پیشرفت خود داشته باشند تا به نوعی به پیشرفت وضعیت مالی آن ها کمک کنند. خوشبختانه با استفاده از نرم افزار حسابداری مشاغل خدماتی این امکان فراهم شده تا با استفاده از ارائه راهکارهای زیر در مسیر پیشرفت و بهبود کسب و کار گام بردارند. از جمله مهم ترین راه کارهایی که خرید نرم افزار حسابداری برای مشاغل خدماتی برای این مشاغل به همراه دارد، می توان موارد زیر را نام برد:

 • قابلیت مدیریت کردن وضعیت بدهکاری و بستانکاری حساب های شرکت
 • مدیریت کردن نقدینگی و اطلاع از موجودیها
 • بررسی و مدیریت اعتبار مشتریان خدماتی و مانده حساب آن ها
 • قابلیت صدور پیش فاکتور و فاکتور برای خرید کالاهای مورد نیاز
 • امکان گروه بندی کردن و طبقه بندی مشاغل خدماتی مختلف بر اساس خدماتی که ارائه می کنند.
 • امکان دریافت گزارش های مالی در لحظه به صورت شفاف و دقیق
نوشته های مرتبط
یک پاسخ بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلد های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *

دانلود

لطفا برای دریافت لینک دانلود اطلاعات خواسته شده را وارد نمایید